حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سوالات متداول

چگونه میتوانم سفارش خود را نهایی کنم؟

شما پس از انتخاب محصول / محصولات مورد نظر خود میتوانید با واحد فروش تماس گرفته و سفارش خود را ثبت و نهایی کنید

تسویه حساب محصولات به چه صورت انجام می شود؟

تمامی محصولات سانیبد، بصورت اختصاصی تولید می شوند. برای ثبت اولیه سفارش می بایست حداقل 50% مبلغ واریز شود و باقی مبلغ فاکتور، هنگام تحویل محصول انجام می شود.

امکان ارسال محصول به شهرهای دیگر چگونه است؟

تمامی محصولات توسط تیم سانیبد بسته بندی ایمن می شوند و توسط باربری های معتمد به سراسر کشور ارسال می گردند.

در تخت های فلزی پایه ها لوله کار شده اند یا پروفیل؟

در تولیدات سانیبد 90% پایه ها و اتصالات از پروفیل در ضخامت های درج شده تولید شده اند. بعضا تخت های تزیینی از اجزایی مانند فرفورژه و لوله استفاده تشکیل میشوند که در مشخصات و توضیحات هر محصول به آنها اشاره شده است.

زمان تحویل سفارش به چه صورت است؟

ابعاد تخت های موجود را از کجا میتونم ببینم؟

در توضیحات هر محصول ابعاد و مشخصات فنی هر محصول بطور کامل درج شده است. طول-عرض-ارتفاع ؛ رنگ مورد استفاده ؛ استانداردها ؛ زمان تحویل.

هزینه ارسال به دیگر شهرها چگونه محاسبه می شود؟

در محصولاتی که هزینه ارسال به عهده مشتریان گرامی است، هزینه با بارنامه باربری های تعاونی مشخص می شود. محصول از درب کارگاه سانیبد ارسال شده و به تعاونی مشخص در شهر شما ارسال میگردد.

آیا تخت ها همراه با تشک عرضه می شوند؟

خیر، قیمت های درج شده بصورت تک محصول هستند و برای تهیه تشک می بایست از منوی اصلی به انتخاب و ثبت سفارش تشک مورد نظرتان با توجه به کیفیت اقدام فرمایید.

چگونه میتوانم به کیفیت محصولات شما اعتماد کنم؟

کیفیت تمامی محصولات طبق برنامه هر روزه توسط مهندسین فنی کارگاه چک می شوند. در صورت هرگونه مسئله در کیفیت یا مشکل در قطعات، کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند و بدون وقفه مورد را برایتان حل خواهند کرد. در سانیبد، اصل اول رضایت مشتریان گرامی است و این تنها یک شعار نیست بلکه اقدام عملی گروه تولیدی ماست.

آیا امکان بازدید و خرید حضوری وجود دارد؟

بازدید از کارگاه به منزله اعتماد مشتریان گرامی و مشاهده کیفیت تولید با هماهنگی قبلی امکانپذیر است اما بعلت تولیدات پی در پی و عدم فضا برای ایجاد نمایشگاه محصولات آماده بصورت اسمبل (اتصال یافته) در کارگاه موجود نیست.

چگونه میتوانم نمونه رنگ های استفاده شده در محصولات را ببینم؟

برای دریافت کاتالوگ رنگ هر محصول می توانید با کارشناسان ما از طریق شبکه های اجتماعی درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ مورد نظر برایتان ارسال گردد.

آیا امکان پرداخت اقساطی با چک کارمندی وجود دارد؟

خیر متاسفانه. بعلت حاشیه سود پایین و تولید مستقیم امکان پرداخت قسطی / چک در سانیبد وجود ندارد.

آیا میتونم مدل سفارشی برای ساخت ارسال کنم تا ساخته بشه؟

برای برخی محصولات مانند کمد لباس - جاکفشی - بعضی از تخت های فلزی این امکان وجود دارد. برای طرح موردنظرتان با کارشناسان ما تماس بگیرید

امکان پرداخت بیعانه و پرداخت مابقی بعد از دریافت درب منزل وجود دارد؟

خیر، برای ثبت سفارش می بایست حداقل مبلغ 50% واریز شود و مابقی بعد از آماده شدن کامل محصول تسویه میگردد.

آیا امکان استفاده از کد تخفیف وجود دارد؟

در برخی مناسبت ها سایت از طریق اطلاعیه های درج شده، کد تخفیف هایی برای هدیه به مشتریان گرامی اعلام می کند که میتوانید از آنها استفاده کنید.

کفی محصول (تخت فلزی) چوبی (نئوپان) است یا توری فلزی (مش)؟

بسته به انتخاب شما میتواند از هر نوعی استفاده شود. پیش فرض تخت های فلزی کفی مش هستند ولی با انتخاب مشتریان میتوان از کفی نئوپان استفاده کرد.

چگونه میتوانم نمونه های تولید شده به جز عکس های داخل سایت رو مشاهده کنم؟

میتوانید با ارسال پیام به کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی درج شده و اعلام مدل مورد نظرتان از محصول، عکس های تولید شده را دریافت نمایید.